Keramikiniai grybai

Edukacijos „Keramikiniai grybai“ tikslas – sužinoti kuo daugiau apie įvairias grybų formas ir rūšis.  Grybai, grybavimas užima svarbią vietą lietuvio gyvenime. Mes į edukaciją sudėjome vaikų pomėgį lipdyti iš molio, grybų pažinimą ir prasmingus pokalbius apie ryšius, draugystę. Nulipdę kelis molio grybus, galėsite pasiimti dovanų jau nuglazūruotą ir išdegintą keramikinį grybuką dovanų. 

Laikai, kuriuos galite pasirinkti: nuo 9 val. ir nuo 11.30 val. darbo dienomis. Edukacijos trukmė: 2 val. Dalyvių skaičius: 20 – 50. Kaina – 12 eurų dalyviui, minimali edukacijos suma 240 eurų. 

Ši edukacija tinka vaikams nuo 10 metų.

Arbata ir sveikuoliškomis vaišėmis pasirūpinsime mes. 

Edukacijas galima užsakyti gegužės 15 – birželio 23 d. ir rugsėjo 18 – spalio 20 d. 

Edukacijos eiga

  • Pirmiausia eisim į ekskursiją, nes turim ką parodyti: Varlių namas, restoranas „Lesykla“, kamštelių perdirbimo fabrikėlis, molio namai, ąžuolų jaunuolynai, šviečiančių grybų parkas. 
  • Vyks keramikinių grybų dirbtuvės, kurių metu nulipdę 3 – 4 grybukus iš molio, galėsite išsirinkti dovanų iš gausos spalvingų ir jau išdegtų grybukų. 
  • Pasakosime apie įvairius grybus ir grybų gyvenimą. 
  • Pavaišinsime žolelių arbata ir sveikuoliškais sumuštiniais. 
  • Po edukacijos padovanosime Laimės ąžuolo sodinuką. 

Veiks suvenyrų krautuvėlė, kurioje galėsite įsigyti rankdarbių, rašytojos B. Jakučionytės knygų, sapnų gaudyklių, įvairių smulkmenų, papuošalų. 

Nori paklausti ar rezervuoti programą?

EDUKACIJOS dalyviams dovanosime vieną iš Gervių lizde užaugintų ąžuolų.

Nuotraukų galerija

Gervių lizdas - tai tvari erdvė Jūsų šventei!

Edukacija "Plastiko kelias"
Edukacija "Nuo gilės iki ąžuolo"