Komanda

Veikdamas komandoje greičiau ir efektyviau gali pasiekti savo asmeninių tikslų

GERVIŲ LIZDO vadovai

Komandos nariai iš arti

Jau vienuolika metų kiekvienai vasarai iš skirtingų pasaulio šalių daug spalvingų gervių suskrenda į Gervinius vienam prasmingam tikslui – sukurti puikias stovyklas vaikams. Vadovais tenka pabūti 20 – 30 savanorių. Buvę stovyklautojai gali pretenduoti būti vadovais nuo 18 metų.

Gervių lizdas. Pagrindinė gervė. Birutė Jakučionytė
Pagrindinė gervė

Birutė Jakučionytė

„Gervių lizdo” vadovė, garso terapeutė, 4 sūnų mama, tinklaraščio Jakucionyte.lt ir trijų knygų „Moteris iš raudonos audi“, „Mano karūna nematoma“ ir „Laimės ąžuolas” rašytoja, aktyvi visuomenės veikėja. 

Veiklų koordinatorė

Violeta Baranauskienė

Visų reikalų suskaičiuotoja, koordinatorė, atsakinga už viešinimą, daugybės reikalų suderinimą ir sėkmingą veikimą, edukacijų ir kelionių organizatorė ir vedančioji, Kurkime.lt steigėja, 4 sūnų mama. 

Visokių reikalų vedėjas

Saulius Baltrūnas

Aktorius, Gervių lizdo ūkvedys ir tvarkdarys, Kino ir Ąžuolų pamainos vedantysis, visų galų meistras, pats pedantiškiausias žmogus Gervių lizde. 

Gervių lizdo komanda. Jonė
Vyr. vadovė

Jonė Kazakevičiūtė

Švelnioji mažiausiųjų globėja, daugiametė „Gervių lizdo” savanorė, gyvenime – studentė. Nuo 2020 metų turi savo individualią mažųjų mergaičių VYŠNIŲ pamainą ir yra puiki jos vedančioji, jogos mokytoja, kvepalų gamybos dirbtuvių vedančioji. 

Gervių lizdas. Komanda. Taurintas
Vyr. vadovas

Taurintas Jakučionis

Buvęs daugiametis Gervinių stovyklautojas, dabar jau – daugiametis savanoris, vadovas ir ĄŽUOLŲ pamainos vedantysis. Auksinių rankų savininkas, visų statybų „Gervių lizde” iniciatorius. 

Vyr. vadovė

Rima Pikelienė

DRAUGŲ pamainos vadančioji, atsakinga ir nuostabi virtuvės vadė, gyvenime – Valdorfo mokyklos mokytoja, tekstų redaktorė, poezijos knygos autorė. 

Gervių lizdo komanda. Kristupas
Vyr. vadovas

Kristupas Pijus Iljin

DRAUGŲ pamainos vedantysis, kitose – nuolatinis savanoris. Stovyklavietės žolės pjovėjas ir teritorijos prižiūrėtojas, kamštelių perdirbimo linijos vedėjas. Gyvenime – studentas. 

Gervinių stovyklos. Vadovai. Evita
Vyr. vadovė

Evita Zareckaitė

Buvusi daugiametė stovyklautoja – parskrenda į „Gervių lizdą” kiekvieną vasarą nuo 2012 m. ir jau penkti metai savanoriauja vadove. Jautri, nuoširdi, atsakinga, reikli vaikų ir ąžuolėlių globėja. Gyvenime – medicinos studentė. 

 

Gervių lizdo komanda. Inga
Visų gervių ir gerviukų globėja

Inga Freser

Daugiametė stovyklų  globėja ir geroji fėja, kuri atsiranda tada, kai labiausiai reikia pagalbos, kai dega reikalai: tvarkyti stovyklavietę, sodinti ąžuolus, perrinkti kamštelius, trūksta vadovų. Tai paskutinis vilkas mūsų rikiuotėje, kuris saugo visų vilkų nugaras nuo bėdų. Gyvenime Inga  – socialinė pedagogė.