Edukacijos

Sužinok. Bandyk kažką naujo

Vieta, kurioje dalinamės

Jau daug metų mes kasdien bandome gyventi tvariau, rūšiuoti šiukšles, prikelti daiktus antram gyvenimui, panaudoti išmestą daiktą. Patirties turime daug ir siekiame ja dalintis: „Gervių lizde“ edukuojame jaunimą mylėti žemę, auginti medžius, tausoti išteklius, perdirbti plastiką, rūšiuoti, tvariai vartoti. „Gervių lizde“ organizuojame įvairias edukacijas skirtas šeimoms ar mokykloms. Edukacijas galima užsakyti šiems laikotarpiams: gegužės 15 – birželio 23 d. ir rugsėjo 5 – spalio 28 d. Galimi du edukacijų laikai: nuo 9 val. ir nuo 12 val. 

Nuo gilės iki ąžuolo

Šios edukacijos tikslas – stiprinti ryšį su ąžuolu, pačiu svarbiausiu lietuviams medžiu, supažindinti su ypatingu medžiu – Laimės ąžuolu, augančiu Gerviniuose, prisiliesti prie ąžuolų jaunuolyno, kuriame auga 4000 ąžuoliukų, nuvesti vaikus į stebuklingą pasakų pasaulį, stiprinti jų ryšį su gamta, Žeme.

Plastiko kelias

Šios edukacijos tikslas

supažindinti vaikus su plastiko rūšimis, papasakoti jiems apie žemės užterštumo plastiku situaciją, rūšiavimo svarbą, parodyti tvaraus vartojimo principais sukurtą stovyklavietę „Gervių lizdas“ ir kas vyksta su plastiko kamšteliais, kuriuos surenkame per konkursą „Kamštelių vajus“.

Išleistuvės

Vyks visų svarbiausių Gervių lizdo vietų apžiūra: Varlių namas, restoranas „Lesykla“, BARAvykaS, kamštelių perdirbimo fabrikėlis, molio namas, ąžuolų jaunuolynai, kuriuose vazonuose auginame 4000 ąžuoliukų. Laimės ąžuolo lankynos ir supimasis įspūdingose sūpynėse. Vyks rankarbių  ar maisto gamybos dirbtuvės. 

Nuotraukų galerija

Naudinga informacija

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus

Edukacijos „Nuo gilės iki ąžuolo“ ir „Plastiko kelias“ trunka apie dvi valandas. Kaina vienam vaikui 10 eurų. Edukacijoje gali  dalyvauti nuo 20 iki 50 vaikų. 

Išleistuvėms galima rinktis šiuos laikus: pirmadienį – penktadienį nuo 14 val. Savaitgalį nuo 10 ir 16 val. 

Programos trukmė: 2 val., buvimo stovyklavietėje trukmė: max 5 val. 

Kaina: Vienam vaikui (šeimai) 50 eurų. Kaina su nakvyne 100 eurų. (miegosite su savo miegmaišiais nameliuose, čiužinius, pagalves duosime, WC ir dušai yra viduje namelių. Į kainą įskaičiuota: 2 val programa, priemonės programai, sodybos nuoma, indai, malkos laužavietei.  

Dirbtuves deriname pagal vaikų amžių ir interesus. Jas galite pasirinkti iš sąrašo:

  • Instrumentas Ajos lazdelė. 
  • Siūlų kamuoliai „pomponai“. 
  • Siūlų lėlytės. 
  • Plastiko perdirbimo dirbtuvės. 
  • Maisto gamyba: imbieriniai sausainiai ar saldūs, sveikuoliški kamuoliukai.