Pasaulio instrumentai

išvažiuojamoji edukacija mokyklose
gerviu lizdas

Išvažiuojamosios edukacijos tikslas –  supažindinti vaikus su skirtingų pasaulio šalių archainiais ir šiuolaikiniais instrumentais.

Edukacijos eiga

Kiekvieno mūsų gyvenime muzika prasideda nuo pirmojo barškučio, kurį laikome savo rankoje, būdami vos kelių mėnesių, nemokėdami nei kalbėti, nei vaikščioti. Muzikiniai garsai prasidėjo tūkstančius metų prieš mūsų erą. Kokie tie senoviniai instrumentai? Kuo grojo žmonės vienoje ar kitoje šalyje? Gamino barškučius iš visko, ką tik turėjo: sėklų, kaulų, ragų, nagų, riešutų, medžio, kaktusų, akmenų; pūtė kriaukles, ragus, medžių kamienus, fleitas, švilpynes; daužė pačius įvairiausius būgnus: iš medžio, keramikos, odos, dubenis ir gongus. Kiekvienoje šalyje  vis kitokie instrumentai ir kitos legendos. Nori jas sužinoti, išgirsti kaip groja visų penkių kontinentų muzikos instrumentai? Mūsų kolekcijoje šimtai instrumentų iš viso pasaulio. Ateik ir susipažink!

Užsiėmimo metu išvysite muzikos instrumentus, pagamintus iš sėklų, kaulų, ragų, nagų, riešutų, medžio, kaktusų ir kitų netikėtų medžiagų. Pūsime kriauklę, ragus, švilpynes. Mušime pačius įvairiausius būgnus: iš medžio, keramikos, odos. Magiškuose garsuose skraidins tibetietiški dubenys ir indiškas gongas. Išgirsite kokius garsus dovanoja kalimba, fleksatonas, tingša ir begalė kitų egzotiškų instrumentų.

Pasidalinsime idėjomis kaip galima patiems pasigaminti tvarius instrumentus, panaudojant paprasčiausias medžiagas. Norite išgirsti kaip skamba penkių kontinentų muzikos instrumentai ir sužinoti jų istorijas? Daugybė pasaulio garsų atkeliaus į jūsų mokyklą!

 

Laikas: derinamas individualiai.
Dalyviai: Edukacija pritaikyta moksleiviams nuo 1 iki 12 klasės. 
Pamokos trukmė: 45 val.
Pamokos edukatorė – Violeta Baranauskienė
Kaina: 5 eur/asm.


Inforamcija pasiteiravimui ir registracijai:
tel. 8-618-21872,
ekodaiktai@gmail.com

 

Nori paklausti ar rezrvuoti edukaciją?

Gervių lizo stovyklų nuotraukų galerija

Gervių lizdas - tai tvari erdvė Jūsų šventei!